Логотип
Юніонпедія
Зв'язок
Завантажити з Google Play
Новинка! Завантажити Юніонпедія на вашому Android™ пристрої!
Завантажити
Більш швидкий доступ, ніж браузер!
 

1018 Арнольда

1018 Арнольда (1924 QM, 1926 VK, 1952 BV1, 1018 Arnolda) — астероїд головного поясу, відкритий 3 березня 1924 року.

12 відносини: Карл Вільгельм Райнмут, Пояс астероїдів, Обсерваторія Гайдельберг-Кенігштуль, Астрономічна одиниця, Список астероїдів (1001-1100), Тіссеранів параметр, Юліанський день, Юпітер (планета), 1924, 2013, 3 березня, 4 листопада.

Карл Вільгельм Райнмут

Карл Вільгельм Райнмут (Karl Wilhelm Reinmuth, 4 квітня 1892, Хайдельберг, Німеччина — 6 травня 1979) — німецький астроном.

Новинка!!: 1018 Арнольда і Карл Вільгельм Райнмут · Побачити більше »

Пояс астероїдів

По́яс астеро́їдів — область Сонячної системи, розташована між орбітами Марса і Юпітера, яка є місцем скупчення великої кількості об'єктів різних розмірів, переважно неправильної форми, що називаються астероїдами або малими планетами.

Новинка!!: 1018 Арнольда і Пояс астероїдів · Побачити більше »

Обсерваторія Гайдельберг-Кенігштуль

Обсерваторія Гейдельберг-Кьоніґштуль Обсерваторія Гейдельберг-Кенігштуль (Landessternwarte Heidelberg-Königstuhl) — історична астрономічна обсерваторія, розташована біля горба Кенігштуль в місті Гейдельберг у Німеччині.

Новинка!!: 1018 Арнольда і Обсерваторія Гайдельберг-Кенігштуль · Побачити більше »

Астрономічна одиниця

Астрономі́чна одини́ця (скорочено — а. о., міжнародне позначення — au, від astronomical unit) — позасистемна одиниця відстані, вживана переважно в астрономії.

Новинка!!: 1018 Арнольда і Астрономічна одиниця · Побачити більше »

Список астероїдів (1001-1100)

|- | 1001 Ґауссія (Gaussia)||1923 OA||8 серпня 1923||Сімеїз||Сергій Бєлявський |- | 1002 Ольберсія (Olbersia)||1923 OB||15 серпня 1923||Сімеїз||Альбицький В.О. |- | 1003 Лілофі (Lilofee)||1923 OK||13 вересня 1923||Обсерваторія Гейдельберг-Кеніґштуль||К. В. Райнмут |- | 1004 Бєлопольськія (Belopolskya)||1923 OS||5 вересня 1923||Сімеїз||Бєлявський Сергій Іванович |- | 1005 Араго (Arago)||1923 OT||5 вересня 1923||Сімеїз||Бєлявський Сергій Іванович |- | 1006 Лагранжа (Lagrangea)||1923 OU||12 вересня 1923||Сімеїз||Сергій Бєлявський |- | 1007 Павловія (Pawlowia)||1923 OX||5 жовтня 1923||Сімеїз||Альбицький В.О. |- | 1008 Ла Пас (La Paz)||1923 PD||31 жовтня 1923||Обсерваторія Гейдельберг-Кеніґштуль||Макс Вольф |- | 1009 Sirene||1923 PE||31 жовтня 1923||Обсерваторія Гейдельберг-Кеніґштуль||К. В. Райнмут |- | 1010 Марлен (Marlene)||1923 PF||12 листопада 1923||Обсерваторія Гейдельберг-Кеніґштуль||К. В. Райнмут |- | 1011 Laodamia||1924 PK||5 січня 1924||Обсерваторія Гейдельберг-Кеніґштуль||К. В. Райнмут |- | 1012 Сарема (Sarema)||1924 PM||12 січня 1924||Обсерваторія Гейдельберг-Кеніґштуль||К. В. Райнмут |- | 1013 Томбека (Tombecka)||1924 PQ||17 січня 1924||Алжирська обсерваторія||Веніамін Жеховський |- | 1014 Земфіра (Semphyra)||1924 PW||29 січня 1924||Обсерваторія Гейдельберг-Кеніґштуль||К. В. Райнмут |- | 1015 Кріста (Christa)||1924 QF||31 січня 1924||Обсерваторія Гейдельберг-Кеніґштуль||К. В. Райнмут |- | 1016 Анітра (Anitra)||1924 QG||31 січня 1924||Обсерваторія Гейдельберг-Кеніґштуль||К. В. Райнмут |- | 1017 Жакліна (Jacqueline)||1924 QL||4 лютого 1924||Алжирська обсерваторія||Веніамін Жеховський |- | 1018 Арнольда (Arnolda)||1924 QM||3 березня 1924||Обсерваторія Гейдельберг-Кеніґштуль||К. В. Райнмут |- | 1019 Штракея (Strackea)||1924 QN||3 березня 1924||Обсерваторія Гейдельберг-Кеніґштуль||К. В. Райнмут |- | 1020 Аркадія (Arcadia)||1924 QV||7 березня 1924||Обсерваторія Гейдельберг-Кеніґштуль||К. В. Райнмут |- | 1021 Flammario||1924 RG||11 березня 1924||Обсерваторія Гейдельберг-Кеніґштуль||Макс Вольф |- | 1022 Олімпіада (Olympiada)||1924 RT||23 червня 1924||Сімеїз||Альбицький В.О. |- | 1023 Томана (Thomana)||1924 RU||25 червня 1924||Обсерваторія Гейдельберг-Кеніґштуль||К. В. Райнмут |- | 1024 Хейл (Hale)||||2 грудня 1923||Вільямс Бей||Джордж Ван-Бісбрук |- | 1025 Ріема (Riema)||1923 NX||12 серпня 1923||Обсерваторія Гейдельберг-Кеніґштуль||К. В. Райнмут |- | 1026 Інгрід (Ingrid)||1923 NY||13 серпня 1923||Обсерваторія Гейдельберг-Кеніґштуль||К. В. Райнмут |- | 1027 Ескулапія (Aesculapia)||||11 листопада 1923||Вільямс Бей||Джордж Ван-Бісбрук |- | 1028 Лідіна (Lydina)||1923 PG||6 листопада 1923||Сімеїз||Альбицький В.О. |- | 1029 Ла Плата (La Plata)||1924 RK||28 квітня 1924||Обсерваторія Ла-Плата||Йоганнес Франц Гартман |- | 1030 Вітя (Vitja)||1924 RQ||25 травня 1924||Сімеїз||Альбицький В.О. |- | 1031 Арктика (Arctica)||1924 RR||6 червня 1924||Сімеїз||Бєлявський Сергій Іванович |- | 1032 Пейфурі (Pafuri)||1924 SA||30 травня 1924||Республіканська обсерваторія Йоганнесбурга||Гарі Едвін Вуд |- | 1033 Сімона (Simona)||1924 SM||4 вересня 1924||Вільямс Бей||Джордж Ван-Бісбрук |- | 1034 Моцартія (Mozartia)||1924 SS||7 вересня 1924||Сімеїз||Альбицький В.О. |- | 1035 Амата (Amata)||1924 SW||29 вересня 1924||Обсерваторія Гейдельберг-Кеніґштуль||К. В. Райнмут |- | 1036 Ганімед (Ganymed)||1924 TD||23 жовтня 1924||Гамбурзька обсерваторія||Вальтер Бааде |- | 1037 Девідвейлла (Davidweilla)||1924 TF||29 жовтня 1924||Алжирська обсерваторія||Веніамін Жеховський |- | 1038 Такія (Tuckia)||1924 TK||24 листопада 1924||Обсерваторія Гейдельберг-Кеніґштуль||Макс Вольф |- | 1039 Зоннеберґа (Sonneberga)||1924 TL||24 листопада 1924||Обсерваторія Гейдельберг-Кеніґштуль||Макс Вольф |- | 1040 Клампкея (Klumpkea)||1925 BD||20 січня 1925||Алжирська обсерваторія||Веніамін Жеховський |- | 1041 Аста (Asta)||1925 FA||22 березня 1925||Обсерваторія Гейдельберг-Кеніґштуль||К. В. Райнмут |- | 1042 Амазонка (Amazone)||1925 HA||22 квітня 1925||Обсерваторія Гейдельберг-Кеніґштуль||К. В. Райнмут |- | 1043 Беата (Beate)||1925 HB||22 квітня 1925||Обсерваторія Гейдельберг-Кеніґштуль||К. В. Райнмут |- | 1044 Тевтонія (Teutonia)||1924 RO||10 травня 1924||Обсерваторія Гейдельберг-Кеніґштуль||К. В. Райнмут |- | 1045 Мікела (Michela)||1924 TR||19 листопада 1924||Вільямс Бей||Джордж Ван-Бісбрук |- | 1046 Едвін (Edwin)||1924 UA||1 грудня 1924||Вільямс Бей||Джордж Ван-Бісбрук |- | 1047 Ґейша (Geisha)||1924 TE||17 листопада 1924||Обсерваторія Гейдельберг-Кеніґштуль||К. В. Райнмут |- | 1048 Феодосія (Feodosia)||1924 TP||29 листопада 1924||Обсерваторія Гейдельберг-Кеніґштуль||К. В. Райнмут |- | 1049 Ґото (Gotho)||1925 RB||14 вересня 1925||Обсерваторія Гейдельберг-Кеніґштуль||К. В. Райнмут |- | 1050 Мета (Meta)||1925 RC||14 вересня 1925||Обсерваторія Гейдельберг-Кеніґштуль||К. В. Райнмут |- | 1051 Меропа (Merope)||1925 SA||16 вересня 1925||Обсерваторія Гейдельберг-Кеніґштуль||К. В. Райнмут |- | 1052 Бельгіка (Belgica)||1925 VD||15 листопада 1925||Королівська обсерваторія Бельгії||Ежен Жозеф Дельпорт |- | 1053 Вігдіс (Vigdis)||1925 WA||16 листопада 1925||Обсерваторія Гейдельберг-Кеніґштуль||Макс Вольф |- | 1054 Форзиція (Forsytia)||1925 WD||20 листопада 1925||Обсерваторія Гейдельберг-Кеніґштуль||К. В. Райнмут |- | 1055 Тинка (Tynka)||1925 WG||17 листопада 1925||Алжирська обсерваторія||Еміл Бучар |- | 1056 Азалея (Azalea)||1924 QD||31 січня 1924||Обсерваторія Гейдельберг-Кеніґштуль||К. В. Райнмут |- | 1057 Ванда (Wanda)||1925 QB||16 серпня 1925||Сімеїз||Шайн Григорій Абрамович |- | 1058 Ґрубба (Grubba)||1925 MA||22 червня 1925||Сімеїз||Шайн Григорій Абрамович |- | 1059 Муссоргскія (Mussorgskia)||1925 OA||19 липня 1925||Сімеїз||Альбицький В.О. |- | 1060 Магнолія (Magnolia)||1925 PA||13 серпня 1925||Обсерваторія Гейдельберг-Кеніґштуль||К. В. Райнмут |- | 1061 Пеонія (Paeonia)||1925 TB||10 жовтня 1925||Обсерваторія Гейдельберг-Кеніґштуль||К. В. Райнмут |- | 1062 Люба (Ljuba)||1925 TD||11 жовтня 1925||Сімеїз||Сергій Бєлявський |- | 1063 Акілегія (Aquilegia)||1925 XA||6 грудня 1925||Обсерваторія Гейдельберг-Кеніґштуль||К. В. Райнмут |- | 1064 Етуса (Aethusa)||1926 PA||2 серпня 1926||Обсерваторія Гейдельберг-Кеніґштуль||К. В. Райнмут |- | 1065 Амундсенія (Amundsenia)||1926 PD||4 серпня 1926||Сімеїз||Бєлявський Сергій Іванович |- | 1066 Лобелія (Lobelia)||1926 RA||1 вересня 1926||Обсерваторія Гейдельберг-Кеніґштуль||К. В. Райнмут |- | 1067 Лунарія (Lunaria)||1926 RG||9 вересня 1926||Обсерваторія Гейдельберг-Кеніґштуль||К. В. Райнмут |- | 1068 Нефертіті (Nofretete)||1926 RK||13 вересня 1926||Королівська обсерваторія Бельгії||Ежен Жозеф Дельпорт |- | 1069 Планкія (Planckia)||1927 BC||28 січня 1927||Обсерваторія Гейдельберг-Кеніґштуль||Макс Вольф |- | 1070 Туніка (Tunica)||1926 RB||1 вересня 1926||Обсерваторія Гейдельберг-Кеніґштуль||К. В. Райнмут |- | 1071 Брита (Brita)||1924 RE||3 березня 1924||Сімеїз||Альбицький В.О. |- | 1072 Мальва (Malva)||1926 TA||4 жовтня 1926||Обсерваторія Гейдельберг-Кеніґштуль||К. В. Райнмут |- | 1073 Ґеллівара (Gellivara)||1923 OW||14 вересня 1923||Відень||Йоганн Паліза |- | 1074 Бєлявскія (Beljawskya)||1925 BE||26 січня 1925||Сімеїз||Бєлявський Сергій Іванович |- | 1075 Геліна (Helina)||1926 SC||29 вересня 1926||Сімеїз||Григорій Неуймін |- | 1076 Віола (Viola)||1926 TE||5 жовтня 1926||Обсерваторія Гейдельберг-Кеніґштуль||К. В. Райнмут |- | 1077 Кампанула (Campanula)||1926 TK||6 жовтня 1926||Обсерваторія Гейдельберг-Кеніґштуль||К. В. Райнмут |- | 1078 Мента (Mentha)||1926 XB||7 грудня 1926||Обсерваторія Гейдельберг-Кеніґштуль||К. В. Райнмут |- | 1079 Мімоза (Mimosa)||1927 AD||14 січня 1927||Вільямс Бей||Джордж Ван-Бісбрук |- | 1080 Орхіс (Orchis)||1927 QB||30 серпня 1927||Обсерваторія Гейдельберг-Кеніґштуль||К. В. Райнмут |- | 1081 Резеда (Reseda)||1927 QF||31 серпня 1927||Обсерваторія Гейдельберг-Кеніґштуль||К. В. Райнмут |- | 1082 Пірола (Pirola)||1927 UC||28 жовтня 1927||Обсерваторія Гейдельберг-Кеніґштуль||К. В. Райнмут |- | 1083 Сальвія (Salvia)||1928 BC||26 січня 1928||Обсерваторія Гейдельберг-Кеніґштуль||К. В. Райнмут |- | 1084 Тамаріва (Tamariwa)||1926 CC||12 лютого 1926||Сімеїз||Сергій Бєлявський |- | 1085 Амаріліс (Amaryllis)||1927 QH||31 серпня 1927||Обсерваторія Гейдельберг-Кеніґштуль||К. В. Райнмут |- | 1086 Ната (Nata)||1927 QL||25 серпня 1927||Сімеїз||Сергій Бєлявський, Ivanov, N. |- | 1087 Арабіс (Arabis)||1927 RD||2 вересня 1927||Обсерваторія Гейдельберг-Кеніґштуль||К. В. Райнмут |- | 1088 Мітака (Mitaka)||1927 WA||17 листопада 1927||Токіо||Окуро Оїкава |- | 1089 Тама (Tama)||1927 WB||17 листопада 1927||Токіо||Окуро Оїкава |- | 1090 Суміда (Sumida)||1928 DG||20 лютого 1928||Токіо||Окуро Оїкава |- | 1091 Спірея (Spiraea)||1928 DT||26 лютого 1928||Обсерваторія Гейдельберг-Кеніґштуль||К. В. Райнмут |- | 1092 Ліліум (Lilium)||1924 PN||12 січня 1924||Обсерваторія Гейдельберг-Кеніґштуль||К. В. Райнмут |- | 1093 Фреда (Freda)||1925 LA||15 червня 1925||Алжирська обсерваторія||Веніамін Жеховський |- | 1094 Сибір (Siberia)||1926 CB||12 лютого 1926||Сімеїз||Сергій Бєлявський |- | 1095 Туліпа (Tulipa)||1926 GS||14 квітня 1926||Обсерваторія Гейдельберг-Кеніґштуль||К. В. Райнмут |- | 1096 Реунерта (Reunerta)||1928 OB||21 липня 1928||Республіканська обсерваторія Йоганнесбурга||Гарі Едвін Вуд |- | 1097 Вікарс (Vicia)||1928 PC||11 серпня 1928||Обсерваторія Гейдельберг-Кеніґштуль||Карл Рейнмут |- | 1098 Хаконе (Hakone)||1928 RJ||5 вересня 1928||Токіо||Окуро Оїкава |- | 1099 Фінерія (Figneria)||1928 RQ||13 вересня 1928||Сімеїз||Григорій Неуймін |- | 1100 Арніка (Arnica)||1928 SD||22 вересня 1928||Обсерваторія Гейдельберг-Кеніґштуль||Карл Рейнмут | 1000.

Новинка!!: 1018 Арнольда і Список астероїдів (1001-1100) · Побачити більше »

Тіссеранів параметр

Тіссеранів параметр (Tisserand’s parameter) чи Тіссеранів інваріант — комбінація елементів орбіти, що застосовується в обмеженій задачі трьох тіл.

Новинка!!: 1018 Арнольда і Тіссеранів параметр · Побачити більше »

Юліанський день

Юліанський день — одиниця вимірювання часу в системі Юліанського датування (JD), що використовується в астрономії.

Новинка!!: 1018 Арнольда і Юліанський день · Побачити більше »

Юпітер (планета)

Юпітер, Європа, Іо, фотографія із «Вояджер 1» Юпі́тер — п'ята та найбільша планета Сонячної системи.

Новинка!!: 1018 Арнольда і Юпітер (планета) · Побачити більше »

1924

Без опису.

Новинка!!: 1018 Арнольда і 1924 · Побачити більше »

2013

2013 (MMXIII) — невисокосний рік, що почався у вівторок 1 січня та закінчиться у вівторок 31 грудня за григоріанським календарем.

Новинка!!: 1018 Арнольда і 2013 · Побачити більше »

3 березня

3 березня — 62-й день року (63-й у високосні роки) в григоріанському календарі.

Новинка!!: 1018 Арнольда і 3 березня · Побачити більше »

4 листопада

4 листопада — 308-й день року (309-й у високосні роки) у григоріанському календарі.

Новинка!!: 1018 Арнольда і 4 листопада · Побачити більше »

Перенаправлення тут:

1018 Arnolda.

ВихідніВхідний
Гей! Ми на Facebook зараз! »